Jsme nadšeni, že skupina H2 Global Group s.r.o., která je světovým lídrem a průkopníkem ve vodíkových technologií je hlavním partnerem jedinečné konference o lidech a jejich inspirativních příbězích, kteří dosáhli pomyslného vrcholu. Svou cestu již 1.4. 2023 v Gongu v Ostravě představí Leoš Mareš, Zbyněk Irgl a další. Na závěr se můžete těšit na afterparty a koncert Leoše Mareše.

Na této unikátní konferenci uslyšíte známé osobnosti mluvit o jejich podstatě úspěchu a její využití při své cestě na vrchol. 

Inspirujte se od těch, kteří již pomyslného vrcholu dosáhli a využijte nově nabité know-how na vaší vlastní cestě k úspěchu!

Více o této akci naleznete zde: www.inspirativnikonference.cz

H2world, novinka, Ostrava, pozvanka, hydrogen, reference, online shop, H2 Globalgroup, vodik, zdravi, molekulární vodík, patented technology, news, healthy, H2Global, h2 world, regenerace, health, antioxidant, vodikova voda, vodík , H2, h2, inspiritativnikonference, molecular hydrogen, care, nova technologie, konference, inspirace, partner, Gong, Dolní Vítkovice, akce v Ostravě