Dnes vyšlo historicky druhé číslo H2 TIMES NEWS. Jde vidět, že vás Molekulární Vodík®, velmi zajímá. V novinách se dočtete:

O představení našeho prvního vodíkového kola v Ostravě – www.H2Bike.com. Dále si v čísle přečtete o úspěšném vodíkovém vizionáři Davidu Maršálkovi, ke kterému se přidal velmi důležitý člověk, světově uznávaný japonský vědec prof. Shigeo Ohta, který přináši své KNOW-HOW do ostravské firmy H2 Global Group. Nebo třeba, jak zhodnotit volné finanční prostředky pomocí chytré investice do vodíku. V rozhovoru s MUDr. Pavlem Malovičem, sportovním lékařem se dočtete, že vodík skutečně pomáhá sportovcům. Od zkušeného zubního lékaře a odborného garanta ostravské zubní pohotovosti AJNA, Lubomíra Berana se dozvíte, jak pomáhá vodík hojit rány v zubařském křesle a jak pomáhá snižovat bolest. Další článek vám například odtajní "zbraň" pro aktivní vojáky a válečné veterány.

Objednejte si zdarma vodíkové noviny domů ZDE: www.H2world.store

Noviny vydává vydavatelství: H2 TIMES s.r.o.

#vodik #hydrogen #molekularnivodik #molecularhydrogen #antioxidant #zdravi #wellness #krasa #h2global #antioxid #knowhow #Ohta #H2 #profesor #h2 #vodikoveprodukty #patentovanátechnologie #beauty #krasa #regenerace #h2times #h2global #h2globalgroup #vodikovenoviny #noviny #H2timesnews #h2times #vodikovekolo #Ohta #vodikovenoviny #news